Mes jums galėtume duoti konkrečius patarimus, kaip dažyti „PVC“ plastikinius langus ir duris, jeigu tikrai tą nortumėte daryti – deja, bet MANTO LANGAI dėl saugumo sumetimo jums nenori suteikti tokios informacijos, nes po to galite turėti rimtų problemų.

Kaip bebūtų keistą mes esame linkę padėti savo klientui, todėl nerekomenduojame, kad jūs dažytumėte savo plastikinius langus ir duris.

Kiekvienam žmogui kyla natūralus klausimas ar jūs galite dažyti „PVC“ plastikinius langus ir duris ?

  • Mūsų atsakymas yra toksai – TAIP, „PVC“ plastikinius gaminius galima dažyti jeigu tai yra daroma teisingai.
  • Vis dėl to ar turėtumėte dažyti „PVC“ plastikinius langus ir duris ? Mūsų atsakymas yra tikrai – NE, nes „PVC“ plastikiniai gaminiai nebuvo skirti ir sukurti dažymui.

Užduokite sau tokį klausimą  „Kodėl norite dažyti savo plastikinius langus ir duris“ ?

Gal tai yra dėl to, kad paveldėjote tėvų namą ir tie plastikiniai langai neturi estetinės išvaizdos ar vis dėl to jums nepatinka tokia langų spalva dėl kažkokių kitų priežasčių, o gal tie jūsų langai yra 15 metų senumo ir norite keisti dizainą arba jūsų langai pradėjo geltonuoti.

Jūsų manymu geresnis pasirinkimas būtų naujos „PVC“ plastikinės durys ar vis dėl to jas norite nudažyti ?

Vietoj to, kad bandytumėte dažyti plastikines duris geriau pasvarstykite galimybę įsigyti naujas „plastiko“ duris. Žinokite, jog 30 metų senumo plastikinių durų nevertėtu dažyti. Pagal anų metų technologijas durys buvo gana geros kokybės, bet dabar esant naujausioms technologijoms „PVC“ durys yra žymiai geresnės kokybės.

Žinokite tokį dalyką, įeigų jūsų durys pradėjo blukti ir pakito spalva, tai yra ženklas, kad tokios durys yra nekokybiškos ir pigios. Yra paprastas faktas jeigu durys išbluko tai dažymas nėra geriausias sprendimas ir išvis nevertėtu bandyti dažyti durų, nes tokiu atveju dažai gali imti ir nusilupinėti, o vaizdas atrodys kur kas prastesnis, nei prieš tai, kai durys atrodė išblukusios.

MANTO LANGAI pataria geriau pasvarstykite įsigyti naujas SALAMANDER „PVC“ plastikines duris, jos yra Vokiškos gamybos ir patikimos. Konsultacijai visada galite su mumis susisiekti ir mes patarsime geriausią kainos ir kokybės santyki. + Visiems „PVC“ gaminiams yra suteikiama 5 metų garantiją.

KONTAKTAI:

+37061824889

manto.langai@gmail.com

One comment

Leave a Reply