Kaip geriausiai išsirinkti plastikinius langus jūsų būstui?

Plastikiniai langai , tai viena svarbiausių namų dizaino dalis, kuri suteikia saugumo ir jeigu bus kokybiškai bei tinkamai išsirinkti langai, suteiks didžiulį komfortą.

Gerai parinkti plastikiniai langai, kurie derinasi su kitomis būsto detalėmis, duoda labai daug estetikos bei leidžia mėgautis jus supančią aplinka, ją stebėti ir be abejo grožėtis. Jie nepaprastai svarbūs norint sutaupyti energijai ir šilumai reikalingus kaštus. Tačiau kokybiškų, jūsų būstui tinkamiausių langų pasirinkimas gali tapti iš tiesų sudėtinga užduotimi. Todėl prieš tai darant reikėtų susipažinti su mūsų MANTOLANGAI informacija ir patarimais, kaip geriausiai išsirinkti plastikinius langus jūsų būstui.

Prieš nuspręsdami, kokius langus rinktis, pasvarstykite:

Kokio varstymo ir kiek varstomų varčių bei vitrinų pageidaujate savo namui ar butui. Lango varstymą numatykite tik ten, kur būtina. Visur kitur rekomenduojame rinktis vitrininius langus. Tokiu būdu į vidų pateks daugiau šviesos bei erdvės įspūdis bus didesnis, o energinis efektyvumas bus geresnis.

Jeigu keičiate plastikinius langus daugiabutyje, pasidomėkite, ar galite keisti namo fasade numatytas jų proporcijas ir spalvas. Jei ne, tuomet reikėtų išlaikyti originalų langų dizainą.

Atkreipkite dėmesį į tai, ar turėsite galimybę lengvai išvalyti langus. Jeigu juos montuosite pirmame aukšte arba už jų bus balkonas, galite rinktis bet kokio tipo variantus. Tačiau jei svarstote langus montuoti aukščiau neturėdami priėjimo iš lauko pusės, mantolangai siūlo rinktis plastikinius langus su pilnai atidaromomis varčiomis.

Kokius langus rinktis pageidaujantiems papildomo saugumo įvykus gaisrui ar dėl kitų priežasčių prireikus skubiai pasišalinti iš patalpų? Tokiu atveju mantolangai.lt rekomenduoja langus su judančiu statramsčiu. Tokio tipo languose, atidarius varčias, nebus fiksuoto vertikalaus dalinančio skersinio, tad turėsite dvigubai didesnį plotą prireikus skubiai išlipti. Šiuo atveju rankenėlė numatyta tik ant dešinės, pagrindinės varčios.

Atverčiami arba kombinuoti langai. Turi vieną ar net kelias varsčias viename rėme.

Jie gali būti kombinuoti su fiksuoto rėmo vitrinomis tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai. Tokio tipo langai turi vieną varstymo funkciją – varčios atvertimą ir labiausiai tinka patalpoms, kur reikalingas tik vėdinimas. Dažniausiai dedami į bet kuriuos namo aukštus. Ten kur reikalingas tik vėdinimas : koridorius, garažas, sandėliavimo patalpos, priešpirčiai ir įvairios kitos panašios patalpos.

Vitrininiai langai. Tai tokie langai, kurie yra fiksuoto rėmo langai be varstomų varčių, stačiakampių formų ir įvairių nestandartinių formų langai.

Kokie geriausi langai, kuriuos galima pritaikyti tiek labai mažoms, tiek ir labai didelėms angoms? Tai – vienos ar kelių dalių fiksuoti, nevarstomi vitrininiai langai. Turint puikią namo ar buto lokaciją su gražiais gamtos vaizdais, verta rinktis būtent šio tipo langus. Tuomet jus ilgai džiugins platus, atviras vaizdas visus keturis metų laikus. Papildomas privalumas: tokio tipo langai suteiks geresnį energinį efektyvumą.

Nestandartinių formų vitrinos. Galimi trikampiai, arkos arba apskritimo formos nestandartinių fiksuoto rėmo vitrininių langų variantai. Šio tipo langai padės įgyvendinti neįprastų formų poreikį, kai to reikalauja pastato architektūra. Vitrininiams langams siūlome pasirinkti papildomas stiklo dangas, ypač jeigu jie numatomi aukščiau nei pirmame aukšte.

Kreipkitės į mantolangai profesionalus, mūsų komanda suteiks daugiau informacijos apie tai kokių langų, jums reikia. Atliksime plastikinių langų montavimą greitai, kokybiškai ir suteiksime jums ekonomiškiausią rinkos kainą. Rinkitės mūsų langus, už kokybę garantuojame.

Leave a Reply