SALAMANDER LANGAI

MANTO LANGAI –    Montuoja aukščiausios kokybės Vokiško patento Salamander langus, A+ klasės arba A++ klasės.

Montavimo tipas yra paprastas arba su išnešimu, pagal jūsų norimą konstrukciją arba mūsų rekomenduojamą.

Mūsų langų montavimo darbų įkainiai yra tokie:

  • PAPRASTO LANGO MONTAVIMAS UŽ 20€
  • ANT IŠNEŠIMO LANGO MONTAVIMAS UŽ 30€

SALAMANDER BLUEVOLUTION LANGAI

„BlueEvolution 82 MD“ Salamander langai rinkoje yra siūlomi nuo 2013 metų, tai yra vieni iš novatoriškiausių langų visame pasaulyje ir yra pagaminti pagal Vokiško patento standartą + pasižymi „SUPER SPACER“ technologiją, kuri neturi analogų.

Šito modelio Salamander langas turi iškirtinius šiluminius parametrus, tai yra todėl jog jis naudoja trigubus stiklus. Tokių stiklų šilumos koeficientas yra Ug = 0,5 W/m2K, o viso lango koeficientas yra Uw = 0,74 W/m2K. Papildomai toksai plastikinis langas „PVC“ blueEvolution 82 MD, standartiškai yra su trigubą sandarinimo sistemą „MD“. Varščios – stiklo paketo yra papildomas sandariklis, kuris pašalina šalčio tiltelius „dar kitaip žinomas, kaip šilumos titelis“.

Vokiško patento 6 kamerų sistema, pasižyminti 82 mm rėmo pločiu ir naudojamas stiklas yra iki 52 mm. Manto Langai kiekvienam savo klientui rekomenduoją blueEvolution 82 MD plastikinius langus „PVC“. Tai yra protingiausias pasirinkimas ir geriausia investicinė graža į savo namus + lango forma pritaikyta prie modernios klasės butų ir namų.

BALTA SPALVA VIDUJE – IŠORĖJE

 
BALTA SPALVA VIDUJE – PASIRINKTA SPALVA IŠORĖJE arba MEDŽIO IMITACIJA
MEDŽIO IMITACIJA VIDUJE – IŠORĖJE

MANTO LANGAI – langams suteikiama 5 metų garantiją. Vienas iš svarbiausių dalykų yra kokybiškai montuojami langai jūsų namuose, nes nuo to priklauso tarnavimo laikas. Mes visada profesionaliai jums sumontuosime langus už standartinę kainą. Norint, kad suteiktume garantiją, turite pasirašyti su mūsų garantijos teikimo paslaugomis. „Tai yra bet koks tyčinis lango sugadinimas, garantijos jums yra  netaikomos.“

Kokie yra PVC sitemos langų privalumai ir šilumos varža ?

Salamander langai bluEvolution 82 MD PVC langas yra gerai žinomas dėl puikių šiluminių parametrų. Jame yra standartinis 4/18/4/18/4 langas, kurio šilumos izoliacijos koeficientas Ug = 0,5 W/m2K. Šešių kamerų 82 mm pločio rėmas, žemai esantis stiklas varčioje ir keturių kartų sandarinimo sistema žymiai pagerina viso gaminio izoliacines savybes. Dėl puikių šiluminių parametrų „blueEvolution 82 MD“ langai yra idealus pasirinkimas pasyviems namams.

MODERNŪS IR AUKŠTOS KLASĖS SALAMANDER LANGAI

Šiuolaikinėje statyboje – Salamander languose yra naudojamos plačios plieninės kameros su sutvirtinimais tam, kad būtų galima pagaminti didelius stiklus su plačiomis varčiomis. Kituose gaminiuose tos technologijos nėra.

Šitas Saladamder gaminys yra naudojamas šiuolaikinėje statyboje, nes galima pasirinkti iš įvairių spalvų spektrų tiek modernioje architerktūroje, tiek pasyviuose namuose.

SALAMANDER LANGŲ INVOACIJOS IR VIZIJA

Ar žinote, kad „blueEvolution 82 MD“ Salamander langai dėl unikalios konstrukcijos yra revoliuciniai langai šioje rinkoje. Dėl to, kad turi papildomą sandarinimą tarp varčių ir stiklo paketo bei yra su plieniniu sutvirtinimu. Salamander „blueEvolution 82 MD“ yra vieni geriausi rinkoje ir labiausiai vertinami PVC langai visame pasaulyje.

SLAMANDER PLAČIŲ SPLAVŲ SPEKTRO PASIRINKIMAS

Salamander blueEvolution 82 MD PVC langus siūlome rinktis iš labai plačios spalvų gamos. Dėl didelės spalvų spektro pasirinkimo Salander langai yra labai populiarūs. Taip pat galima pirkti langus su medžio imitaciją, tai yra vienas iš madingiausių ir moderniausių Salamander langų savybių.

LENGVA SALAMANDER LANGŲ PRIEŽIŪRA

Salamander langai pasižymi aukštos kokybės „PVC“ plastikinę medžiaga iš kurios yra pagaminti aukščiausios klasės bluEvolution 82 MD Salamander langai. Jie yra atsparūs įvairioms oro sąlygoms ir purvui, o lygus profilio paviršius leidžia lengvai jos išlaikyti švarius.