SALAMANDER LANGAI

MANTO LANGAI – Montuoja aukščiausios kokybės Vokiško patento Salamander langus, A+ klasės arba A++ klasės.

Montavimo tipas yra paprastas arba su išnešimu, pagal jūsų norima konstrukcija arba mūsų rekomenduojama.

Mūsų langų montavimo darbų įkainiai yra tokie:

  • PAPRASTO LANGO MONTAVIMAS UŽ 20€
  • ANT IŠNEŠIMO LANGO MONTAVIMAS UŽ 30€

SALAMANDER BLUEVOLUTION LANGAI

„BlueEvolution 82 MD“ Salamander langai rinkoje yra siūlomi nuo 2013 metų, tai yra vieni iš novatoriškiausiu langų visame pasaulyje ir yra pagaminti pagal Vokiško patento standarta + pasižymi „SUPER SPACER“ technologija, kuri neturi analogų.

Šito modelio Salamander langas turi iškirtinius šiluminius parametrus, tai yra todėl jog jis naudoja trigubus stiklus. Tokių stiklų šilumos koficentas yra Ug = 0,5 W/m2K, o viso lango koficientas yra Uw = 0,74 W/m2K. Papildomai toksai plastikinis langas „PVC“ blueEvolution 82 MD, standartiškai yra su triguba sandarinimo sistema „MD“. Varščios – stiklo paketo yra papildomas sandariklis, kuris pašalina šalčio tiltelius „dar kitaip žinomas, kaip šilumos titelis“.

Vokiško patento 6 kamerų sistema, pasižyminti 82 mm rėmo pločio ir naudojamas stiklas yra iki 52 mm. Manto Langai kiekvienam savo klientui rekomenduoja blueEvolution 82 MD plastikinius langus „PVC“. Tai yra protingiausias pasirinkimas ir geriausia investicinė graža į savo namus + lango forma pritaikyta prie modernios klasės butų ir namų.

BALTA SPALVA VIDUJE – IŠORĖJA
BALTA SPALVA VIDUJE – PASIRINKTA SPALVA IŠORĖJA arba MEDŽIO IMITACIJA
MEDŽIO IMITACIJA VIDUJE – IŠORĖJA