SALAMANDER LANGAI

MANTO LANGAI –    Montuoja aukščiausios kokybės Vokiško patento Salamander langus, A+ klasės arba A++ klasės.

Montavimo tipas yra paprastas arba su išnešimu, pagal jūsų norima konstrukcija arba mūsų rekomenduojama.

Mūsų langų montavimo darbų įkainiai yra tokie:

  • PAPRASTO LANGO MONTAVIMAS UŽ 20€
  • ANT IŠNEŠIMO LANGO MONTAVIMAS UŽ 30€

SALAMANDER BLUEVOLUTION LANGAI

„BlueEvolution 82 MD“ Salamander langai rinkoje yra siūlomi nuo 2013 metų, tai yra vieni iš novatoriškiausiu langų visame pasaulyje ir yra pagaminti pagal Vokiško patento standarta + pasižymi „SUPER SPACER“ technologija, kuri neturi analogų.

Šito modelio Salamander langas turi iškirtinius šiluminius parametrus, tai yra todėl jog jis naudoja trigubus stiklus. Tokių stiklų šilumos koficentas yra Ug = 0,5 W/m2K, o viso lango koficientas yra Uw = 0,74 W/m2K. Papildomai toksai plastikinis langas „PVC“ blueEvolution 82 MD, standartiškai yra su triguba sandarinimo sistema „MD“. Varščios – stiklo paketo yra papildomas sandariklis, kuris pašalina šalčio tiltelius „dar kitaip žinomas, kaip šilumos titelis“.

Vokiško patento 6 kamerų sistema, pasižyminti 82 mm rėmo pločio ir naudojamas stiklas yra iki 52 mm. Manto Langai kiekvienam savo klientui rekomenduoja blueEvolution 82 MD plastikinius langus „PVC“. Tai yra protingiausias pasirinkimas ir geriausia investicinė graža į savo namus + lango forma pritaikyta prie modernios klasės butų ir namų.

BALTA SPALVA VIDUJE – IŠORĖJA

 
BALTA SPALVA VIDUJE – PASIRINKTA SPALVA IŠORĖJA arba MEDŽIO IMITACIJA
MEDŽIO IMITACIJA VIDUJE – IŠORĖJA

MANTO LANGAI langams suteikiama 5 metų garantija. Vienas iš svarbiausių dalykų yra kokybiškai montuojame langai jūsų namuose, nes nuo to priklauso tarnavimo laikas. Mes visada profesionaliai jums sumontuosime langus už standartinę kainą. Norint, kad suteiktume garantija turite pasirašyti su mūsų garantijos teikimo paslaugomis. „Tai yra bet koks tyčinis lango sugadinimas, garantijos yra jums netaikomos.“

Kokie yra PVC sitemos langų privalumai ir šilumos varža ?

Salamander langai bluEvolution 82 MD PVC langas yra gerai žinomas dėl puikių šiluminių parametrų. Jame yra standartinis 4/18/4/18/4 langai, kurio šilumos izoliacijos koeficientas Ug = 0,5 W/m2K. Šešių kamerų 82 mm pločio rėmas, žemai esantis stiklas varčioje ir keturių kartų sandarinimo sistema žymiai pagerina viso gaminio izoliacines savybes. Dėl puikių šiluminių parametrų „blueEvolution 82 MD“ langai yra idealus pasirinkimas pasyviems namams.