TEIKIAMOS PASLAUGOS

SALAMANDER LANGAI

Mes montuojame Vokiškos gamybos SALAMANDER plastikinius langus.  Dviejų arba trijų stiklų. Montavimo tipas paprastas arba su išnešimu. Langai su „SUPER SPACER” technologiją. Yra galimybė rinktis A+ arba A++ klasės langus.

ERKADO,ŠARVO ir PVC DURYS

Mes montuojame aukšiausias kokybes lauko medines ERKADO gamybos duris ir visų tipų lauko ŠARVO duris, bei lauko PVC duris. Durų montavimas į nuosavus namus ir į daugiabučius pastatus. Yra galimybė pirkti duris be montavimo paslaugų.

TERASŲ STIKLINIMAS

Mes montuojame terasas, pasitelkdami aliūminį arba PVC profilį. Yra galimybė rinktis varstomas arba stumdomas duris. Taip pat galite rinktis pagal įvairę rėmų spalvų paletę ir stiklų dydį. Visa konstrukcija yra iš Vokiškos gamybos medžiagų.

PVC ir ALIŪMINIAI BALKONAI

Mes montuojame įprastus Vokiškos gamybos PVC balkonus arba galime sumontuoti aliuminės konstrukcijos balkonus su stumdomais stiklais.Balkonus stikliname pagal jūsų norimos konstrukcijos poreikius ir dydį.

BUITINIAI VARTAI, AUTOMATIKA

Mes montuojame paprastus buitinius vartus arba galime sumontuoti buitinius vartus su automatika, kurie atsidaro valdymo pulteliu iš nuotolio. Vartai gali būti su langais, durimis ir pagal jūsų norimai pasirinktą spalvų paletę.

PRAMONINIAI VARTAI, AUTOMATIKA

Mes montuojame paprastus pramoninius vartus rankinio atidarymo tipo ir automatinio atidarymo. Automatiniai pramoniniai vartai gali būti atidaromi telefonu, pulteliu arba raktiniu, bei kitais atidarymo būdais.