Šiame straipsniuke „LANGAI, Kada laikas keisti senus plastikinius langus ?” rasite visą pilną informaciją, ką reikia žinoti prieš keičiant senus plastikinius langus į naujus ir kodėl dvigubo arba trigubo stiklo paketas yra efektyvesnis ir geriau išsaugo energetinės klasės šilumą.

MANTO LANGAI pataria į kokius ženklus reikėtų atsižvelgti, jog laikas keisti senus langus į naujus plastikinius langus ?

Pagal mūsų skaičiavimus naujas plastikinis langas turi tarnauti apie 15-20 metų arba dar ir ilgiau, aišku priklausomai nuo to kaip jis buvo tinkamai sumontuotas į jūsų namus ir ar atitiko lango išmatavimus, bei kitus kriterijus.

Ženklai kūrė rodo, jog laikas keisti PVC langusĮ ką verta atkreipti dėmesį
PajuodimaiPajuodavę rėmai ir aplink rėmus
ApgadinimasJeigu girdite kažkokį garsą uždarant langą „Sandarikliu problema“
Funkcionavimo problemos atidarymas/uždarymasPatikrinkite ar langas lengvai ir sklandžiai užsidarinėję.
Kaupiasi vidinės pusės kondensatasPatariama patikrinti rytinės pusės langą
Prasta estinė išvaizdaPageltonavę plastikiniai langai
Didesnės sąskaitos.Ar namui pabrango šildymo išlaidos pagal bendrąjį plotą, jei taip tai šilumos laidumas suprastėjo.

Kiek kainos pakeisti jūsų senus langus į naujus plastikinius langus ?

Iš esmės MANTO LANGAI negali vienareikšmiškai atsakyti kiek jums gali kainuoti pakeisti visus senus langus į naujus plastikinius langus. Bet mes žinome vieną, jog viskas priklauso kokios firmos langus rinksitės, o po to kiek galėsite leisti mokėti savo meistrams už montavimo darbus. Ne retas žmogus taupo ir renkasi pigesnius langus, bet mes galime patikinti jog pasirinkus Vokiškos kokybės Salamander langus su „SUPER SPACER“ technologija ir užsisakius mūsų paslaugas mes jums duosime 5 metų garantijas ir sertifikatus, todėl galėsite būti ramūs dėl savo langų.

  • Žemos kokybės langai yra linkę gelsti todėl mažina turto vertę.
  • Pratai sumontuoti langai ima juoduoti.
  • Netinkamas langų montavimas gali išauginti jūsų namų sąskaitos šilumą ir prarasite energetinę klasę.
  • Dar viena priežastis yra jog netinkamai montuojami langai kaupia drėgmę arba tai reiškia jog jūsų langai yra jau pasenę.

Tai vis dėl to trigubas ar dvigubas stiklas – štai kur klausimas ?

Iš esmės nėra jokio skirtumo ar dvigubas ar trigubas stiklas, nes vis dėl to jis yra pagamintas iš tos pačios medžiagos. Nors realiai trigubas stiklas yra 20-30% efektyvesnis. O iš esmės yra daug kintamųjų dėl kurių gali taip ir nebūti.

  • Tinkamai išdėstytas tarpas tarp stiklų.
  • Dujų – dangos  tipas panaudojant izoliatorių.
  • Medžiagų rūšis ir kokybė.
  • Pagal gamybos lygį pritaikytas jūsų namui.

Remiantis tokiais kriterijais iš esmės prastesnės kokybės plastikiniai langai nors ir trigubo stiklo, bet ženkliai gali būti mažiau efektyvūs už aukštos kokybės dvigubus stiklus. Norime pasakyti, kad tai yra ilgalaikė investicija, todėl verta rinktis brangesnius ir kokybiškus langus.

MANTO LANGAI pataria geriau pasvarstykite įsigyti SALAMANDER „PVC“ plastikinius langus, jie yra Vokiškos gamybos ir patikimos konstrukcijos. Konsultacijai visada galite su mumis susisiekti ir mes patarsime geriausią kainos ir kokybės santyki. + Visiems „PVC“ gaminiams yra suteikiama 5 metų garantija.

KONTAKTAI:

+37061824889

manto.langai@gmail.com

Leave a Reply